Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu kępińskiego w okręgach nr 1, 2, 3
PKW opublikowała oficjalne wyniki głosowania do rady powiatu kępińskiego w okręgach nr 1, 2, 3. Jak głosowano w Twoim regionie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje.
Wyniki wyborów do rady powiatu kępińskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŚNIEGOCKA Alicja Maria: pozycja 1 : 2,68% (2 254 głosów)
- POTARZYCKI Marek Jan: pozycja 2 : 2,68% (2 254 głosów)
- SEMBA Marta: pozycja 3 : 2,68% (2 254 głosów)
- GAJDA Ewa: pozycja 4 : 2,68% (2 254 głosów)
- OSTROWSKA-KLYTA Joanna Dorota: pozycja 5 : 2,68% (2 254 głosów)
- HIBSZER Ryszard: pozycja 6 : 2,68% (2 254 głosów)
- WENCEL Edyta Wioletta: pozycja 7 : 2,68% (2 254 głosów)
- TYRA Mirosław Piotr: pozycja 8 : 2,68% (2 254 głosów)
- PRUS Piotr: pozycja 9 : 2,68% (2 254 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- BACIŃSKI Maciej Franciszek: pozycja 1 : 1,49% (1 253 głosów)
- TYRA Andrzej: pozycja 2 : 1,49% (1 253 głosów)
- JANY Małgorzata: pozycja 3 : 1,49% (1 253 głosów)
- PIEPRZYK Anna: pozycja 4 : 1,49% (1 253 głosów)
- FALSZEWSKI Paweł Jan: pozycja 5 : 1,49% (1 253 głosów)
- WOLKO-STEMPNIEWICZ Natalia Stanisława: pozycja 6 : 1,49% (1 253 głosów)
- SZMIGIEL Renata Elżbieta: pozycja 7 : 1,49% (1 253 głosów)
- POZIEMSKI Adam: pozycja 8 : 1,49% (1 253 głosów)
- SZCZĘSNY Szymon: pozycja 9 : 1,49% (1 253 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MAZURKIEWICZ Włodzimierz Stefan: pozycja 1 : 2,66% (2 237 głosów)
- MRUGAŁA Roman Marek: pozycja 2 : 2,66% (2 237 głosów)
- PRZYBYLSKI Ryszard Stanisław: pozycja 3 : 2,66% (2 237 głosów)
- KUBOT-KRAWCZYK Agnieszka: pozycja 4 : 2,66% (2 237 głosów)
- PODKÓWKA Izabela Maria: pozycja 5 : 2,66% (2 237 głosów)
- PILARSKA Agnieszka Maria: pozycja 6 : 2,66% (2 237 głosów)
- CZWOROWSKI Roman: pozycja 7 : 2,66% (2 237 głosów)
- DUCHNIK Klaudia Agnieszka: pozycja 8 : 2,66% (2 237 głosów)
- KOSTENCKI Mateusz Marcin: pozycja 9 : 2,66% (2 237 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
- GODEK Krzysztof Błażej: pozycja 1 : 2,1% (1 768 głosów)
- JĘDRECKA Jolanta Janina: pozycja 2 : 2,1% (1 768 głosów)
- BRAUN Wiesława: pozycja 3 : 2,1% (1 768 głosów)
- WRZYSZCZ Ewa: pozycja 4 : 2,1% (1 768 głosów)
- GRZEGOREK Marta: pozycja 5 : 2,1% (1 768 głosów)
- KOSAKIEWICZ Artur: pozycja 6 : 2,1% (1 768 głosów)
- KŁODNICKA Dorota Katarzyna: pozycja 7 : 2,1% (1 768 głosów)
- CIESIELSKI Jarosław Adam: pozycja 8 : 2,1% (1 768 głosów)
- CIEPLIK Maciej: pozycja 9 : 2,1% (1 768 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU KĘPIŃSKIEGO:
- OLEŚ Jakub Paweł: pozycja 1 : 0,21% (178 głosów)
- MAZUR Maciej Zdzisław: pozycja 2 : 0,21% (178 głosów)
- ZIMMER Paulina Marta: pozycja 3 : 0,21% (178 głosów)
KOMITET WYBORCZY FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE:
- GRUSZKA Wiktor: pozycja 1 : 0,84% (703 głosów)
- GABRYŚ Andrzej Michał: pozycja 2 : 0,84% (703 głosów)
- KOŁODZIEJCZAK Iwona Magdalena: pozycja 3 : 0,84% (703 głosów)
- MIKOŁOWSKI Adam Tadeusz: pozycja 4 : 0,84% (703 głosów)
- PRZYBYŁ Beata Maria: pozycja 5 : 0,84% (703 głosów)
- GOLAS Marcin Jakub: pozycja 6 : 0,84% (703 głosów)
- NOWAK Marzena Anna: pozycja 7 : 0,84% (703 głosów)
- KUKOTKO Martika Anna: pozycja 8 : 0,84% (703 głosów)
- HOFMAN Piotr Łukasz: pozycja 9 : 0,84% (703 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW:
- BERSKI Grzegorz Sławomir: pozycja 1 : 1,27% (1 064 głosów)
- MOSKA-HEŁKA Ewa Małgorzata: pozycja 2 : 1,27% (1 064 głosów)
- FROŃ Grzegorz Paweł: pozycja 3 : 1,27% (1 064 głosów)
- MOŻDŻANOWSKA Marika Kamila: pozycja 4 : 1,27% (1 064 głosów)
- HEŁKA Bernadeta Teresa: pozycja 5 : 1,27% (1 064 głosów)
- SZYCH Joanna Zofia: pozycja 6 : 1,27% (1 064 głosów)
- WRZALSKI Daniel Tomasz: pozycja 7 : 1,27% (1 064 głosów)
- OLEK Ewa Joanna: pozycja 8 : 1,27% (1 064 głosów)
- JANASZEWSKI Antoni Andrzej: pozycja 9 : 1,27% (1 064 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu kępińskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GOŚĆ Renata Maria: pozycja 1 : 2,37% (1 160 głosów)
- BAGIŃSKA Ewa Agnieszka: pozycja 2 : 2,37% (1 160 głosów)
- JERCZYŃSKI Romuald Dominik: pozycja 3 : 2,37% (1 160 głosów)
- PULIT Przemysław Grzegorz: pozycja 4 : 2,37% (1 160 głosów)
- NOWAK Justyna Maria: pozycja 5 : 2,37% (1 160 głosów)
- GOLUS Edmund: pozycja 6 : 2,37% (1 160 głosów)
- ANDRZEJEWSKI Sławomir: pozycja 7 : 2,37% (1 160 głosów)
- ZIMNA Mieczysława: pozycja 8 : 2,37% (1 160 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- GĄSZCZAK Dariusz Piotr: pozycja 1 : 1,65% (807 głosów)
- GÓRECKI Marian Tadeusz: pozycja 2 : 1,65% (807 głosów)
- BIEDA Dominika Marta: pozycja 3 : 1,65% (807 głosów)
- KLACZYŃSKA Aldona Elżbieta: pozycja 4 : 1,65% (807 głosów)
- JĘDRZEJEWSKA Patrycja Sylwia: pozycja 5 : 1,65% (807 głosów)
- WOŹNICA Iwona: pozycja 6 : 1,65% (807 głosów)
- ŻYMEŁKA Monika Joanna: pozycja 7 : 1,65% (807 głosów)
- BALCER Szymon Piotr: pozycja 8 : 1,65% (807 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- HENCZYCA Bożena Katarzyna: pozycja 1 : 1,73% (846 głosów)
- ZIMOCH Piotr: pozycja 2 : 1,73% (846 głosów)
- NAWROT Wojciech Marek: pozycja 3 : 1,73% (846 głosów)
- BANASIAK Marta Weronika: pozycja 4 : 1,73% (846 głosów)
- NASIADEK Paulina: pozycja 5 : 1,73% (846 głosów)
- MIERZWIAK Dariusz Henryk: pozycja 6 : 1,73% (846 głosów)
- BARCZAK Radosław: pozycja 7 : 1,73% (846 głosów)
- PAŚKIEWICZ Rafał Ignacy: pozycja 8 : 1,73% (846 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
- WAWRZYNIAK Jan: pozycja 1 : 1,31% (642 głosów)
- KUPCZAK Monika: pozycja 2 : 1,31% (642 głosów)
- KOWALSKI Marek Sławomir: pozycja 3 : 1,31% (642 głosów)
- POPRAWA Emilia: pozycja 4 : 1,31% (642 głosów)
- KAŹMIERCZAK Stanisław Jan: pozycja 5 : 1,31% (642 głosów)
- POZIOMKA Mateusz Andrzej: pozycja 6 : 1,31% (642 głosów)
- DERDAK Jerzy Adam: pozycja 7 : 1,31% (642 głosów)
- OZDOBA Karolina: pozycja 8 : 1,31% (642 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KĘPIŃSKIEGO:
- GATNER Tomasz: pozycja 1 : 2,38% (1 166 głosów)
- JERCZYŃSKI Tomasz Franciszek: pozycja 2 : 2,38% (1 166 głosów)
- BYSTRY Grzegorz: pozycja 3 : 2,38% (1 166 głosów)
- PIASECKA Lucyna Elżbieta: pozycja 4 : 2,38% (1 166 głosów)
- ŚPIKOWSKI Andrzej: pozycja 5 : 2,38% (1 166 głosów)
- MUSIAŁ Elwira: pozycja 6 : 2,38% (1 166 głosów)
- MALINOWSKI Bartosz Błażej: pozycja 7 : 2,38% (1 166 głosów)
- WRÓBEL Małgorzata: pozycja 8 : 2,38% (1 166 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA POWIATU KĘPIŃSKIEGO:
- GATNER Sebastian Andrzej: pozycja 1 : 0,6% (296 głosów)
- PACYNA Martyna Maria: pozycja 2 : 0,6% (296 głosów)
- OSTROWSKA Anna: pozycja 3 : 0,6% (296 głosów)
- ZALEWSKI Piotr: pozycja 4 : 0,6% (296 głosów)
- JURASIK Wojciech: pozycja 5 : 0,6% (296 głosów)
KOMITET WYBORCZY FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE:
- STĘŻAŁA Justyna Ewa: pozycja 1 : 0,72% (351 głosów)
- TOMALIK Monika: pozycja 2 : 0,72% (351 głosów)
- KACZMAREK Dominik Maciej: pozycja 3 : 0,72% (351 głosów)
- RZEPKA Marzena Maria: pozycja 4 : 0,72% (351 głosów)
- PASZKO Piotr Grzegorz: pozycja 5 : 0,72% (351 głosów)
- JAKUBCZAK Alicja: pozycja 6 : 0,72% (351 głosów)
- GOTTFRIED Dawid Kamil: pozycja 7 : 0,72% (351 głosów)
- GARCZAREK Monika Anna: pozycja 8 : 0,72% (351 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW:
- CIEMNY Renata: pozycja 1 : 1,98% (972 głosów)
- LIPSKA Krystyna: pozycja 2 : 1,98% (972 głosów)
- JANAS Anna Agnieszka: pozycja 3 : 1,98% (972 głosów)
- JOKIEL Łukasz Robert: pozycja 4 : 1,98% (972 głosów)
- POLESKA-GŁOWACZ Aneta: pozycja 5 : 1,98% (972 głosów)
- KANIA Eugeniusz: pozycja 6 : 1,98% (972 głosów)
- KOSIŃSKA Ewa Łucja: pozycja 7 : 1,98% (972 głosów)
- OSTROWSKI Andrzej Sławomir: pozycja 8 : 1,98% (972 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu kępińskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PUCHAŁA Alina Maria: pozycja 1 : 4,52% (1 409 głosów)
- MARCZAK Regina Jadwiga: pozycja 2 : 4,52% (1 409 głosów)
- STRYCZEK Piotr: pozycja 3 : 4,52% (1 409 głosów)
- KOKOT Jan Eugeniusz: pozycja 4 : 4,52% (1 409 głosów)
- ANTCZAK Dominik Krzysztof: pozycja 5 : 4,52% (1 409 głosów)
- MIERZCHAŁA Marta Maria: pozycja 6 : 4,52% (1 409 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KULA Roman Jan: pozycja 1 : 1,54% (480 głosów)
- GOLA Natalia: pozycja 2 : 1,54% (480 głosów)
- BAKALARZ Alina Jolanta: pozycja 3 : 1,54% (480 głosów)
- WRZALSKA Małgorzata Elżbieta: pozycja 4 : 1,54% (480 głosów)
- WIECZOREK Bogdan Jan: pozycja 5 : 1,54% (480 głosów)
- OSTRYSZ Tomasz: pozycja 6 : 1,54% (480 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- LOREK Aldona: pozycja 1 : 3,44% (1 071 głosów)
- HIBNER Karol: pozycja 2 : 3,44% (1 071 głosów)
- ZAWADA Krzysztof: pozycja 3 : 3,44% (1 071 głosów)
- KUBOT Agnieszka Cecylia: pozycja 4 : 3,44% (1 071 głosów)
- TOMALIK Magdalena Maria: pozycja 5 : 3,44% (1 071 głosów)
- ŁUSZCZAK Bartosz Piotr: pozycja 6 : 3,44% (1 071 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
- KOSAKIEWICZ Dawid Stanisław: pozycja 1 : 2,05% (639 głosów)
- KARWAN Joanna Maria: pozycja 2 : 2,05% (639 głosów)
- TUSZYŃSKI Mateusz: pozycja 3 : 2,05% (639 głosów)
- DYLA Daniel Czesław: pozycja 4 : 2,05% (639 głosów)
- MARYNIAK Dominika Elżbieta: pozycja 5 : 2,05% (639 głosów)
- PIETRZYKOWSKI Bogumiła Maria: pozycja 6 : 2,05% (639 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU KĘPIŃSKIEGO:
- GOGÓŁ Iwona Elżbieta: pozycja 1 : 1,98% (617 głosów)
- BURZAŁA Zdzisław Leopold: pozycja 2 : 1,98% (617 głosów)
- STENCEL Jacek: pozycja 3 : 1,98% (617 głosów)
- BIAŁY Longina Helena: pozycja 4 : 1,98% (617 głosów)
- SZYMALA Jerzy Marian: pozycja 5 : 1,98% (617 głosów)
- WITOMSKA-LIEBNER Aldona Paulina: pozycja 6 : 1,98% (617 głosów)
KOMITET WYBORCZY FORUM SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W KĘPNIE:
- DACHOWSKI Ryszard Kazimierz: pozycja 1 : 0,6% (186 głosów)
- WABNIC-MARYNIAK Natalia Anna: pozycja 2 : 0,6% (186 głosów)
- REWER Jarosław: pozycja 3 : 0,6% (186 głosów)
- GOSEK Danuta Agnieszka: pozycja 4 : 0,6% (186 głosów)
- SKIBA Bożena Jadwiga: pozycja 5 : 0,6% (186 głosów)
- KONAT Rafał Mieczysław: pozycja 6 : 0,6% (186 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW:
- WOJTYSIAK Roman Marian: pozycja 1 : 2,53% (789 głosów)
- KROWIARZ Joanna Elżbieta: pozycja 2 : 2,53% (789 głosów)
- KRZYŻAŃSKA Grażyna: pozycja 3 : 2,53% (789 głosów)
- PIORUN Piotr Franciszek: pozycja 4 : 2,53% (789 głosów)
- GAICKA Agnieszka Maria: pozycja 5 : 2,53% (789 głosów)
- NAWROT Robert: pozycja 6 : 2,53% (789 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Rada powiatu - jakie są jej zadania?
Rada powiatu w Polsce pełni bardzo istotną rolę w samorządzie terytorialnym. Jej zadania obejmują szeroki zakres działań. Zalicza się do nich m.in.:
- uchwalanie budżetu powiatu
- decydowanie o organizacji oświaty, służby zdrowia, pomocy społecznej
- planowanie i koordynowanie inwestycji publicznych na terenie powiatu
- nadzór nad jednostkami organizacyjnymi powiatu
- przyjmowanie planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów, które nie są objęte planami gminnymi
- współpraca z gminami na terenie powiatu w zakresie rozwoju regionalnego
Może Cię zainteresować
Mateusz Morawiecki przed komisją śledczą
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?